Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.
 
 
 

Top Artyści

Legenda

 • Dodany komentarz
  Dodany komentarz
 • Dodany tekst
  Dodany tekst
 • Poprawka tekstu
  Poprawka tekstu
 • Dodane video
  Dodane video
 • Dodany do ulubionych
  Dodany do ulubionych
 • Dodany TAG
  Dodany TAG
 • Uzupełniona metryczka
  Uzupełniona metryczka
 
teksty wg albumów
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sami - Ławka, Koło, Miłość i...
 • Data premiery: 2010-03-12
 • Dystrybutor: EMI Music Poland
 • Data nagrania: 2010
 • Liczba płyt: 1

Sami - Ławka, Koło, Miłość i...

Opis

WSPÓŁAUTORZY hitów zespołu FEEL po 8 latach milczenia powracają z nowa płytą... Zespół SAMI to grupa przyjaciół grających wspólnie od  lat.

Debiutancki singiel z piosenką "Lato 2000", który w lipcu 2000 pojawił się na playlistach rozgłośni radiowych w całej Polsce w pierwszym tygodniu grania znalazł się od razu na pierwszym miejscu listy "AirPlayChart", tworzonej na podstawie playlist 120 stacji radiowych w Polsce. Taka sytuacja zdarzyła się po raz drugi w historii tej listy, debiut i od razu pierwsze miejsce.
Premierę debiutanckiego albumu poprzedziły 2 teledyski (do piosenek "Lato 2000" oraz "Stokrotka to Ja" -3 miejsce na liście "AirPlayChart") bardzo często emitowane we wszystkich telewizjach  m.in. MTV, VIVA.
W kwietniu 2001 roku zespół zakwalifikował się do Konkursu Premier na Festiwalu Opolskim. Premierowe nagranie "Żółte żaglówki" zostało bardzo dobrze przyjęte przez stacje radiowe, utrzymując się na najlepszych pozycjach list przebojów.
Wyjazd do Opola okazał się podwójnym sukcesem gdyż zespół został uhonorowany Super Jedynką za "Debiut Roku".
Na przełomie stycznia/lutego 2002 zespół nagrał drugą płytę "Dla reszty świata". Na płycie znalazło się 12 nowych kompozycji oraz jako bonus 2 najnowsze teledyski zespołu. Pierwszym singlem z nowej płyty była piosenka "Za mało" do słów Jacka Skubikowskiego. Drugim singlem była piosenka "Oto jestem", która zakwalifikowała zespół po raz drugi z rzędu do konkursu Premier na Festiwalu Opolskim."

Od tej pory SAMI występowali w całej Polsce z ciekawymi aranżacjami koncertowymi swoich utworów oraz w wielu produkcjach telewizyjnych. Byli laureatami kilku znaczących festiwali, jak choćby Vena Festiwal w Łodzi.

Pod krótkiej (medialnej) przerwie zespół powitał swoich fanów utworem ZNACZEK. Na festiwalu SopotHitFestiwal 2008 organizowanym przez TVP 2 i Radio ESKA , piosenka zajęła 5 miejsce. Piosenkę można było usłyszeć w Radio ZET, ESKA  i RMF FM.

Album „Ławka, koło, miłość i…” zawiera 12 piosenek (w tym 2 bonus tracki). Singlem promującym nowa płytę jest niezwykle optymistyczna piosenka pt „SERNIK”.  Singiel jest w czołówce regionalnej listy Airplay Chart (4.miejsce).

Lista utworów:

   1. Wyobraź sobie raj
   2. Wiem, że to źle
   3. Znaczek
   4. Sernik
   5. Bałtyk
   6. Losowanie
   7. Dzisiaj i jutro – jaka jesteś
   8. Iwka
   9. W cieniu twarzy
  10.  Gdy będę umierał
  11.  Zakręć mnie (bonus track)
  12.  Lato 2010 (bonus track)

Sami - zobacz też

 • Komentarze (0)
Liczba wypowiedzi: 0