Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.
 
 
 

Top Artyści

Legenda

 • Dodany komentarz
  Dodany komentarz
 • Dodany tekst
  Dodany tekst
 • Poprawka tekstu
  Poprawka tekstu
 • Dodane video
  Dodane video
 • Dodany do ulubionych
  Dodany do ulubionych
 • Dodany TAG
  Dodany TAG
 • Uzupełniona metryczka
  Uzupełniona metryczka
teksty wg wykonawców
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż Ź 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
edytuj
 • Autor: Kali
 • Rok powstania: 2011
 • Kompozytor:
 • Wykonanie oryginalne:
 • Inne wykonania:
 • Albumy, na których znalazł się utwór: 50/50
 • Tagi: zły porucznik kali 5050 tps
Dzwonki:
 • Tekst dodał: /
 • Ulubiony tekst: 0 użytkowników

Kali
Zły porucznik - tekst piosenki

Kali

Do dziś krąży legenda nie uczciwego menta co bujał się i szwendał po klubach i agendach, nie odmawiał skręta, obrotność nie przeciętna, nie lubił swego vento łapa na łapówy chętna. Zabiła kręta ścieżka tego typa tylko czemu na legalu się pół miasta z nim wita, pyta to pyta, wiadomo nie podobno zabójca po cywilu dbał o policyjne godło. Rękę miał szczodrą bo zarabiał nie chudo, widywany tu i tam przeplatana koka z wodą. No co ty nie badź w szoku bo nie zwalnia kroku, zły porucznik a chyba nawet i policjant roku.
Po cichu robił swoje na te czasy to standard po godzinach na ulicach psów bezrobotna banda, nie jeden jak Van Dam szukał wszędzie guza ale wróćmy do tematu żeby zbytnio nie przedłużać. bujał sie bujał, prężył sie prężył nie przyorientował CBS go namierzył, tylko to słyszałem nie wiem ile prawdy tracę ale ponoć go jebli jak ściągał haracze. Leży i płacze za ścianą na ochronkach jechany przez nich bo przez ulicy potomka bo tak sie kończy historia matołka co nie wiedział kim być i o obu stronach błąkał.

ref. Peja
To kolejny zły zły
zły porucznik to kolejny zły zły x3
zły porucznik.

Dobo

Z coraz większym zacięciem od lat trwało polowanie, czekali na potknięcie obciążające zeznanie. Cały czas na orięcie latał tak był nauczony, nie znasz dnia ani godziny zło sie czai z każdej strony. Pełno konfidnedtów wkoło co patrzyło mu na ręce, psów wkurwiało że małolat a zarabiał od nich więcej, bardzo chcieli skuć te ręce zamknąć go na długie lata a on dalej kęcił szmal i se uśmiechnięty latał. Wkońcu znalazła sie szmata co nie trzymała ciśnienia łeb jebany chciał se pomóc bo sie przestraszył więźienia. łeb jebany bez sumienia dał tym kurwom satysfakcje, łeb jebany wsakał palcem psy czekały juz na klatce. Zaczaiły sie cichaczem chłopak znalazł sie w zasadce, wjazd na klawisz, przeszukanie już wiedziały ze ma sankcje, kurwy dumne z tego ze dopięły swego smutne wieści TPS nasz koleżko jak najszybciej na wolności.

To kolejny zły zły
zły porucznik to kolejny zły zły x3
zły porucznik.

Nizioł

Siódma wieczór ciśnienie na przestępców na widelcu ziomek który żyje z interesów. Bez przeszkód sobie latał na wejściu nie obadał ze gwoździem do trumny może okazać się baba. Śliska sprawa na rodzinnych układach. On ją popierdolił psy przypuściły atak ziombel w tarapatach zawijka gdzieś na batach trzepią po kiermanach gruba buła znika sama. Teraz o dwóch takich dyscyplina kwadraciaki nie świadomi tego że ten może być ostatni. lipa, rypał na tym za plecami starzały słychać. To nie żarty łapie spina kiedy kul unikał. Szybka dzida zrywa przez osiedla sie przyzwyczaj. Dopadli pierwszego na temat drugiego milczał, wtedy ktoś zadzwonił mu na numer na grubym nie farcie, zgadnij kogo przypisali na drugiego sprawce.

To kolejny zły zły
zły porucznik to kolejny zły zły x3
zły porucznik.

Lukasyno

Kręta droga psy depczą po nogach presja na plecach o tych buldogach, cham źle sie zachował i został przekopany pojmani, skazani zakuci w kajdany. Jazda z psami w oczy wyzwiskami mój ziomuś zgiełkami przez nich zapamiętany, przed zwolnieniem odbili na xero jego dowód, dla niego ta noc to początek schodów. Miesiąc po tym na osiedlu poszła kosa, ktoś kogoś ożenił dla marnego grosza. Zgadnij kto wytypowany w gronie podejrzanych, łachudry nie znieśli tej na ambicji rany. Tygodniami chodzili do ofiary ze zdjęciem, wymuszone zeznania już mieli go w ręce. Odmienny rysopis świadkowie alibi czy to kurwa dzieje sie na prawdę czy na niby. Wszystko na nic myślami znów na pryczy, słowo człowieka przeciw psu sie nie liczy w ich oczach winny udowodni niewinność, lewymi wyrokami kamuflują bezczynność. dręczona wyrzutami odwołała zeznania, stróż prawa jedynie nie pamięcią sie zasłaniał i tak wiadomo komu sąd przyznał racje, w głowie jedna myśl, dziś wrócić na kolacje. Pomówienia sankcje policyjny kraj, korupcja za korupcją wszędzie rządzi szmal wyrok, niewinny nie pewności trzy lata, dziś kolejny prokurator do tej sprawy wraca, pytam cie gdzie jest tutaj sprawiedliwość błędy ciągną sie latami nikt nie wierzy w twą uczciwość, prawo broni tych co je tworzą jedynie układy w sądach, prokuraturze suseł ukryje.
teksty.org
 • Komentarze (0)
 • Dodali do ulubionych (0)
 • Historia zmian tekstu (6)
Liczba wypowiedzi: 1 / Ostatni wpis: magdzia1019 2012-06-30 13:22
Liczba użytkowników: 0
Liczba zmian: 6
Data Zmiana dotyczy Autor Nowa wartość
2012-05-12 11:21 Wideo powiększ
2012-05-12 11:21 Wideo powiększ
2012-05-12 11:20 Rok powstania 2011
2012-05-12 11:20 Albumy 50/50
2012-05-12 11:20 Autor tekstu Kali
2012-05-12 11:18 Treść piosenki

Tę piosenkę znajdziesz na płycie

Na płytach

 • 50/50 2CD - Kali
   21 maja 2011 odbyła się premiera dwupłytowego albumu Kaliego pt "50/50". Projekt składa się z 50 traków, na których zagościło 50 wykonawców! ...